Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ar turite miškingą sklypą ir norėtumėte parduoti medieną, bet nenorite atsisakyti žemės nuosavybės? Mes – “senasmiškas.lt” – siūlome unikalią paslaugą, kuri gali būti būtent tai, ko ieškote.

Mūsų pasiūlymas – pirkti tik medieną išsikirtimui. Jūs liekate žemės sklypo savininku, o mes pasirūpiname visu medžių kirtimo procesu. Mūsų patyrę specialistai atliks visus būtinus darbus nuo medžių sveikatos įvertinimo iki pačio kirtimo, užtikrindami, kad jūsų sklypas būtų tvarkingai sutvarkytas po darbų pabaigos.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Profesionalumas ir patirtis. Mūsų komanda turi ilgametę patirtį miškininkystės sektoriuje, todėl galite būti tikri, kad darbas bus atliktas aukščiausiais standartais.
  • Aplinkai draugiškas požiūris. Mes rūpinamės, kad medienos iškirtimas būtų atliekamas tausojant aplinką, mažinant neigiamą poveikį gamtai.
  • Skaidrumas. Visi susitarimai ir sąlygos yra aiškiai aptariami iš anksto, užtikrinant, kad abiejų šalių lūkesčiai būtų patenkinti.

Susisiekite su mumis jau šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip galime padėti jums parduoti medieną iš jūsų miško sklypo be rūpesčių dėl žemės nuosavybės!