Miško pirkimas, Perka mišką, Miško pardavimas

UAB "Senas miškas" nuolat perka mišką su žeme bei mišką išsikirtimui visoje Lietuvoje. Jeigu nutarėte parduoti savo mišką, svarbu išsiaiškinti, kokia yra Jūsų miško vertė. Susisiekite su mūsų darbuotojais ir mes padėsime nustatyti Jūsų miško kainą.

 

Dėka profesionalios komandos ir ilgametės patirties užsitarnavome patikimo partnerio reputaciją. Tai mums suteikia galimybę pasiūlyti geriausias kainas rinkoje, profesionalų dokumentų parengimą ir operatyvų atsiskaitymą.

 

Kodėl naudinga parduoti mišką būtent mums?

 

- Gerbiame ir vertiname visus savo Klientus. Stengiamės, kad miško pirkimas būtų greita ir sklandi procedūra, nereikalaujanti daug streso ir resursų.

- Perkame mišką visoje Lietuvoje.

- Prieš pirkdami mišką įvertiname, o tai padeda apsispręsti miško savininkams ar parduoti mišką su žeme, ar statų mišką ir visą gyvenimą gauti stabilias pajamas.

- Konsultuojame miško savininkus draugiškai ir nuoširdžiai. Patariame dėl įvairių miškotvarkos procesų ir galimybių. Esame suinteresuoti tik ilgalaikiu bendradarbiavimu - nesivaikome greito pelno.

- Padedame sutvarkyti visą reikiamą dokumentaciją, kurios yra tikrai nemažai. Turime specialistus, kurie nuolatos dirba su dokumentais, todėl GARANTUOJAME, kad Jūsų miškotvarkos projektai, pirkimo ir pardavimo dokumentai bus idealiai tvarkingi ir atitiks visus įstatymus ir reikalavimus.

- Perkame mišką su tikslu ne pasipelnyti, o sutvarkyti ir padaryti jį nuolatiniu pajamų iš medienos šaltiniu. Taip pat suprantame, kad miškas turi būti vystomas ir auginamas ateities kartoms.

- Už mišką atsiskaitome iš karto. Visi sandoriai vyksta greitai ir sklandžiai. 

Susisiekite su mumis ir užklauskite kainos, kurią galite gauti pardavę savo mišką.

 

 

Sužinok savo miško kainą jau dabar

Telefono nr.
El. Paštas
Kadastr. nr.*
Regionas*
Plotas*
Kaina
Pastabos

Senasmiskas.LT © 2014      Sprendimas : Public secrets LT